Biz kimiz ve ne yapıyoruz ?

tcontec’in ana faaliyet alanı; Kongre, seminer, sempozyum, konferans, lansman ve bayi toplantısı gibi organizasyon etkinliklerinde ihtiyaç duyulan simultane sistem (anında çeviri), el tipi, yaka tipi telsiz mikrofon, kürsü, delege mikrofon sistemi, salon ses sistemleri, projeksiyon, perde, sunum ekipmanları, plazma tv, lcd ekran, led display v.b. görüntü ekipmanları için satış, kiralama hizmetleri ayrıca organizasyon etkinliğinin planlama aşamasından uygulama aşamasına kadar hemen her sürecinde ‘farklı’ ve ‘alternatif’ çözümlerle organizasyon destek hizmetleri üretmektir.

tcontec’ in toplantı ekipmanları sektörüne girişi, Sayın Hikmet AKÇINAR’ın 2000 yılında DoRe Ltd.Şti.’nden ayrılması ve özellikle bilgisayar destekli multimedia hizmetleri üretmek üzere başlamıştır. Elektronik ve bilgisayar sektöründeki deneyimini arkasına alan, ülke içinden gelen ve hatta direk yurt dışından gelen talepleri hızla karşılayan yurt çapında başarıyla sonuçlanan faaliyetini sürekli artıran tcontec, bugün sadece kiralama değil, üretim, ithalat, ihracat, satış ve destek hizmetlerini de genişleterek istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Kuruluş aşamasında benimsediğimiz, bize daima referans olan sloganlarımızdan birisi ;
” EN İYİ YAPTIĞINIZ İŞ, BİLDİĞİNİZ İŞTİR “.

Toplantı salonu içinde herhangi bir noktada sabit dururken, hoparlörden çıkan sesin kalitesini anlayabiliyor olmak, teknik bir problemin başlamak üzere olduğunu sezmek ve daha sorun kendisini göstermeden müdahale etmek… kendimize olan güveni arttırıyor.

Geçenlerde 10. yılımızı kutladık. Hizmete başladığımız zamandan bu zamana kadar çok şeyin değiştiğini konuştuk. Ancak başlangıçta iddia ettiğimiz bir konuda ne kadar ısrarcı olduğumuzu fark ettik. : IDDIALIYIZ çünçü hala
mail ile gelen veya ilk telefon görüşmesinde belirtilen taleplere ” en hızlı ” ve profesyonel teklifi biz veriyoruz. Müşterilerimizin ön bütçe çalışmalarına anlık rehberlik edebiliyoruz. Bu özelliğimiz bize, rakiplerimizden ne kadar ileride olduğumuzu gösteriyor.

Kabul edilmesi gereken bir gerçek var. tcontec, diğer kaliteli teknik firmalardan farklı çözümler sunar.

Takım

name
tcontec | Esra

-Koordinatör

Her gün yeni bir heyecan

@esra_prnc

name
tcontec | Atilla

-Herşey | El, kol ayak

Zamanı önemsemeden gerekeni yapmak…

@atillaay

name
tcontec | zehra

-İletişim-koordinasyon

Hızlı düşünerek, çabul eyleme geçmek….

@zakcinar

name
tcontec | hikmet

-bildiğin lokomotif

Yorgunluğu severek çalışmak, çalışmak, çalışmak…

@hikmetakcinar