Merak edilenler
Nasıl çalışıyor ?

TP-45tx-fabrika-kulaklik-gezi-kablosuz-dinleme-iletisim-sistemi-kiralama-fiyat

Bu ürün fabrika, imalathane gibi gürültülü ortamlarda, dış seslerden etkilenmeden kablosuz iletişim kurulmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir.
Bir kişi konuşur, diğerleri dinler şeklinde çalışmaktadır. Fabrika içinde simultane-ardıl çeviri sistemi olarak da kullanılmaya imkan veren alt yapıya sahiptir.
Konuşacak kişi- personel mikrofonlu kulaklığı takar, cihazı üzerinde bulunan açma-kapatma düğmesiyle aktif hale getirir.
Bu andan itibaren, konuşmacının sesi, kablosuz yayınlanmaya başlar.
Nerede kullanılıyor ?
Sistem, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, fabrika gezi kulaklık sistemi, simultane kulaklık sistemi, tour guide, infoport adlarıyla tanımlanmaktadır.
Fabrika içinde denetim tipi etkinliklerde, simultane çeviri ihtiyacı olan toplantı organizasyonlarında, personel eğitiminde, eğitim kurumlarında, kültür gezilerinde, fabrika gezisinde, inşaat gezilerinde, bununla birlikte ses aktarımına ihtiyaç duyulan tüm organizasyonlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Hayal gücünüzü kullanın.
Mesafesi nedir ?
Test ederken, açık alanda 150metre mesafeden ses alımını gerçekleştirdik. Ülkemizin lider kuruluşlarından Demisaş, gibi ağır iş- fabrika, imalathane gibi gürültülü ortamlarda kullanılmaktadır.
Ses kalitesi nasıldır ?
Dijitaldir. 16K sample-örnekleme ile Dvd kalitesinde ses aktarımı yapabilmektedir. Gain-hassasiyet ayarı otomatiktir ancak gerektiğinde iki kademe manuel olarak düzenlenebilmektedir.
Teknisyen notu
TP-45tx-tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama, fiyat, kiralama Hiç kablo olmaması çok iyi, uygulamada dolaşıklık yok. Cihaz üzerinde bulunan şarj ledi aynı zamanda pil seviye göstergesi. Fabrika içinde gezerken bu led-in yanıp sönmeye başlaması o cihazda pilin henüz bitmediğini, pil seviyesinin düştüğünü ve son 15 dakika daha kullanılabileceğini anlamamızı sağlıyor. Ses işi biraz farklı. Kimisine göre az gelen ses seviyesi kimisine göre çok yüksek geliyor. Bu sebeple cihaz üzerinde bulunan ses seviye butonlarıyla kişi kendisine göre seviyeyi ayarlayabiliyor. Mikrofon hassasiyeti 3 kademe ayarlı. Uygulama yerlerindeki gürültü seviyesileri farklı. Buna göre gerkiyorsa mikrofon hassasiyeti kısılıp sadece ağız önünden gelen ses aktarılabilir. Bu durumda dinleyicilerin kulaklarına sadece konuşmacının sesi iletilir. Veya mikrofon hassaiyeti açılarak ortam sesinin d dinleyicilere iletilmesi sağlanabilir. Bu özelliklere bir teknisyen olarak çok iyi notu düşebilirim. HİÇ KABLO YOK ! Mesafesi çok iyi. Şarj etmesi, dağıtması, toplaması çok kolay. Daha ne diyebilirim. // Okan KARA | Teknisyen.
Temsilci notu
TP-45tx-tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama, fiyat, kiralama Turist gezdirirken ihtiyaç duyulan kablosuz iletişim için TP-40, toplantı salonu ses sistemi-simultane çeviri sistemi ihtiyaçları için TP-43, turist rehberleri için TP-42, genel olarak karşılıklı konuşma ihtiyaçları için TP-42 model ürünlerimiz son derece beğeni toplamaya devam ediyor ve benzersiz özellikleri sayesinde tercih ediliyor. Satın alan ve kiralayan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için devamiyet yolunun anahtarı.
Son zamanlarda şiddetle ihtiyaç duyulan gürültülü ortamlar için kablosuz iletişim sistemi talepleri neler yapabileceğimizi görme merakıyla bizi farklı bir ürün üzerinde çalışmaya teşvik etti. Uzun çabalarda ve uzun yorucu test süreçlerinden sonra başardık. Karşınızda TP-45. Fabrika, imalathane gibi gürültülü ortamlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kablosuz iletişim sistemi. Öyleki; 95 db gürültülü bir ortamda gürültüden etkilenmeden iletişim kurabiliyor, dinleyicilere sesinizi duyurabiliyorsunuz. Fabrika içinde sunum yapılacaksa, makinaların çalıştığı son derece gürültülü bir ortamda lansman yapılacaksa. TP-45 model kablosuz iletişim sistemini memnuniyetle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. HİÇ KABLO YOK ! Kablosuz iletişim ihtiyacınızı bildirmeniz yeterli. Hızlı, güvenilir cevap ve hizmet vermeye devam ediyoruz….. // tcontec | Zehra | Yönetici
Kullanıcı yorumu
TP-45tx-tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama, fiyat, kiralama Ülkemizin saygın büyük, döküm fabrikalarından birinde görevliyim. Uygulamamız şöyle;
Fabrika içinde farklı noktalarda tanıtım, sunum panoları hazırlıyoruz. Her bölüm için ayrı bir personel türkçe sunum yapıyor.
Bir simultane tercüman bu sunumu kablosuz olarak dinliyor, misafirlerden bazıları da türkçe olarak bu sunumu dinliyor.
Tercüman simultane çeviri yapıyor.
Misafirlerden bazıları da tercümanı dinliyor.
Ayrıca bir mikrofon da soru cevap uygulaması için hazırda bekliyor.
Tüm bu uygulama çoook gürültülü fabrikamız içinde, esas sunumu yapan personel ile simultane tercüman ve hatta soru soran misafir yanyana gelselerde dinleyiciler sadece kendi konuşmacısını duyuyor. Frekanslar karışmıyor. Çatırtı patırdı duymuyor. Son derece memnun edici. Teşekkür ederiz. // Mehmet GUNEY | Bilecik.

TP-45tx, bir fabrika, imalathane gibi gürültülü kullanılmak üzere geliştirilmiştir, Fabrika paketinin içinde bulunan kablosuz ses verici ünitesidir. Standart olarak bir kişinin konuşması, diğerlerinin dinlemesi şeklinde çalışır, bu iletişim kablosuz gerçekleşir. Uygulama alanına göre, karşılıklı konuşma-iki kişinin aynı anda konuşabilmesine imkan veren veya grupta bulunan tüm bireylerin birbirleriyle konuşmalarına imkan veren özel versiyonları da üretilmektedir.

TP-45tx-tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama, fiyat, kiralama

Anten cihaz içinde gömülüdür, dışarıda değildir. Pil kulaklık içindedir. Li-ion teknolojisine sahip pil ömrü yaklaşık 9 saat non-stop, hiç durmadan iletişim kurulmasına imkan verir. Fabrika, imalathane gibi gürültülü ortamlarda iletişim kurulmasına imkan veren özel bir kablosuz ses aktarım, gönderi ve alma teknolojisine sahiptir. Aynı anda aynı mekanda farklı gruplar, karma şeklinde bulunsalar dahi, her grup üyesi kendi konuşmacını dinler. Kanallar birbirlerine karışmaz, sarkma ve parazit olmaz. TP-45 model fabrika gezi kulaklık sistemini son derece ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

TP-45tx-tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama, fiyat, kiralama
TP-45tx | TEKNIK OZELLIKLER :
Parametre Ozellik
Modulasyon PLL
Çalışma bandı 863-865 Mhz veya 2.4 Ghz , lisans yasal izin gerektirmez.
Çıkış gücü 13 dBm
Frekans aralığı 20-16Khz
Hassasiyet -115 dBm otomatik GAIN ayarı. Ağız çevresi 10cm dışında ses almama
Yayın mesafesi >+100 m (açık alanda test edilmiştir. )
Ses giriş Harici ses kaynak girişi yok. Mikrofon kulaklıkla tümleşik.
Kanal sayısı 100 dijital
Güç kaynağı 3.7 V sarj edilebilir,
Lithium pil
Sarj 4 saatte tam sarj karşılığı 9 saat non-stop kullanım.
İncelediğiniz ürün TP-45tx model fabrika, imalathane gibi çok gürültülü ortamlarda kullanılmak üzere kablosuz ses verici ünitesidir. Tek başına bir şey ifade etmez. Aşağıdaki ünitelerle birlikte kullanılabilir.

TP-45rx | Kablosuz fabrika gezi kulaklığı TP-45rx
tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama
TP-45chg | Toplu şarj kiti TP-45chg
tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama
TP-43s Broşür [ düzenleniyor ] tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama
TP-43s Kullanma klavuzu [ düzenleniyor ] tcontec | TP-45tx-fabrika gezi sistemi, fabrika gezi kulaklık sistemi, fabrikalarda kulaklık sistemi, gezi rehber sistemi, fabrika gezi rehberi, fabrika seslendirme sistemleri, tour guide kablosuz kulaklık sistemi, kablosuz kulaklık sistemi, fabrikalarda ses sistemi, fabrika tanıtım turları, simultaneous talk and listen, wireless intercom system, talkback, walking tours, guided tours and tour groups, trade shows and conferences, factory tours, employee training, language interpretation, classrooms, fiyat, kiralama